Вступ до Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет”

Відбулося підсумкове заняття з підготовки до вступу у Фаховий коледж ПВНЗ “Буковинський університет”.

Ми щиро вражені високим рівнем підготовки наших майбутніх студентів та їхньою мотивацією вступу саме до нашого закладу освіти для здобуття освіти за омріяною спеціальністю.

Цього року в нас буде потужний набір першокурсників, адже серед випускників підготовчих занять є учасники Молодіжного парламенту; досвідчені президенти шкіл; спортсмени міжнародного рівня; діти, які самостійно опановують сучасні мови програмування та цікавляться юридичною літературою для кращого засвоєння майбутнього фаху.

Прикметно, що багато наших майбутніх студентів – це діти наших випускників або молодші брати чи сестри наших випускників і теперішніх студентів. Цей факт свідчить про високий ступінь довіри до нашого університету, за що ми щиро вдячні нашим випускникам і студентам.

‼️Нагадуємо, що вступ на основі БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (9 клас) без іспитів, тільки за результатами розгляду МОТИВАЦІЙНИХ ЛИСТІВ‼️

Не засмучуйся, якщо не встиг на першу хвилю підготовчих занять. Приходь до нас, щоб отримати корисні лайфхаки написання успішного МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА й отримаєш гарантію вступу до Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет” .

Ми чекаємо саме на ТЕБЕ у будні з 09:00 до 16:00
за адресою: місто Чернівці, вулиця Дарвіна, 2-А,
тел. +38 (095) 44 59 790.