Панельна дискусія “Кар’єрний старт молоді: виклики та можливості”

Представники Українського молодіжного фонду Міністерства молоді та спорту України відвідали ПВНЗ “Буковинський університет”. Мета зустрічі: знайомство зі здобувачами освіти, студентським самоврядуванням та надання інформації щодо діяльності Фонду. На зустрічі активна молодь університету отримала пропозиції об’єднати зусилля задля підтримки громадських ініціатив та розвитку молодіжного сектору в регіоні.

Зустріч відбулася за круглим столом, де обговорено цікаві проєкти та можливість їх фінансувати закордонними донорами. Також погоджено низку інших напрямків співпраці. Дискусія відбулася за сприяння в.о. директора Українського молодіжного фонду Миколи Кобися та проректора з навчально-виховної роботи Буковинського університету Інни Жук.