Засідання студентського комітету ПВНЗ “Буковинський університет”

Засідання студентського комітету ПВНЗ “Буковинський університет” відбулося у невимушеній атмосфері, спрямованій на обговорення важливих питань для студентського життя на 2024-2025 навчальний рік.

Першим питанням на порядку денному було обговорення зміни секретаря комітету. Чинний секретар висловив бажання передати свої обов’язки іншому члену комітету, мотивуючи це необхідністю зосередитися на інших аспектах навчання та спортивної діяльності. Кандидатури на цю позицію обговорювалися активно, адже секретар є ключовою фігурою, яка відповідає за координацію засідань, ведення протоколів та ефективний обмін інформацією між членами комітету. Після детального обговорення та голосування було прийнято рішення призначити нового секретаря (ПІБ), який зобов’язався продовжити традиції комітету та забезпечити оперативність у вирішенні поточних питань.

Наступним пунктом обговорення став план роботи студентського комітету на 2024-2025 навчальний рік. Члени комітету висловлювали пропозиції щодо заходів, які б могли покращити життя студентів, підвищити рівень взаємодії між студентами різних факультетів, а також сприяти академічному та культурному розвитку. Зокрема, було вирішено організувати більше відкритих лекцій, тренінгів та майстер-класів, а також традиційні спортивні та культурні події. Було домовлено про створення окремої робочої групи для розробки та впровадження нових ініціатив, спрямованих на залучення більшої кількості студентів до активної діяльності.

Завершальним питанням стало святкування Дня української писемності та мови. Члени комітету вирішили організувати серію заходів, які б наголосили на важливості рідної мови, її багатстві та культурній значущості. Обговорювались ідеї проведення літературних конкурсів, читань, тематичних лекцій. Комітет вирішив залучити до святкувань не лише студентів, а й викладачів та гостей, щоб створити справжнє свято мови та літератури. Також 25 жовтня об 11 00 усіх здобувачів було запрошено до написання Радіодиктанту національної єдності.

Засідання завершилося з оптимізмом та ентузіазмом, а всі учасники висловили бажання активно працювати над реалізацією прийнятих рішень.