Практико-орієнтоване навчання в рамках дисципліни «Технології Big data»

Кафедра комп’ютерних систем і технологій активно співпрацює з провідними ІТ-компаніями регіону, а також має в своєму колективі кількох фахівців-практиків, котрі суміщають викладання в Буковинському університеті з професійною реалізацією на ІТ-ринку. Одним з таких фахівців є викладач кафедри Антон РАСЩЄКТАЄВ, котрий паралельно працює у ІТ-компанії AUTO1 GROUP на посаді Senior Java Software Engineer.

Сьогодні Антон РАСЩЄКТАЄВ долучається як гостьовий асистент до проведення практичного заняття з дисципліни «Технології Big Data», під час якого допомагає студентам вирішувати завдання з розроблення застосувань MapReduce в Apache Hadoop.

Можливість інтерактивного спілкування з експертом та живої дискусії при розв’язанні практичних завдань безумовно допоможе нашим здобувачам освіти в майбутньому досягти успіху при працевлаштуванні за фахом.