Стажування у міській раді Чернівців

Вже декілька днів поспіль студенти факультету інформаційних технологій та економіки ПВНЗ ” Буковинський університет” стажуються у міській раді де активно пізнають те, як працює міська влада. Активно набувають компетентностей, нових вмінь та навичок.

Молодь відвідала зустрічі з:
Міським головою Романом Клічуком;
Начальницею управління освіти Іриною Ткачук;
Професором, завідувачем кафедри політології та державного управління Анатолієм Круглашовим.

Ці зустрічі стали платформою для обміну досвідом та ідеями, а також джерелом натхнення і нових знань. Кожен спікер поділився досвідом та відповів на питання, які цікавлять молодих людей.

Пишаємось нашими студентами: Евеліною Чапук та Максимом Нєжником і переконані, що набуті вміння допоможуть реалізувати їм свої новітні проєкти та зробити вагомий внесок у розвиток нашого університету, міста та держави.