Фестиваль “З Україною в серці” за участю студентки Буковинського університету

1 жовтня, у День захисників і захисниць України, студентка Буковинського університету Вікторія Кімаковська гідно представила навчальний заклад на фестивалі-конкурсі української патріотичної пісні “З Україною в серці”. Цей захід, який проходив у теплій атмосфері патріотизму та єдності, об’єднав талановитих виконавців з усієї області. Вікторія, виступивши з проникливою піснею про любов до Батьківщини, зуміла зачарувати журі та глядачів своїм вокалом і щирістю виконання.

Фестиваль “З Україною в серці” став важливим етапом у популяризації української пісні та підтримки патріотичного духу серед молоді.
Представники студкому ПВНЗ ” Буковинський університет” радо підтримали Вікторію! Було емоційно та весело!