Кафедра КСіТ успішно реалізує практико-орієнтоване навчання студентів

Здобувачі, активно розвивають свої професійні навички в рамках практикоорієнтованого підходу до навчання. Викладач Сергій Осадчук поєднує теоретичний матеріал із практичними завданнями, що наближає студентів до реальних умов роботи в ІТ-сфері.

Під час занять студенти розробляють власні програмні рішення, використовують сучасні технології та платформи для створення додатків, а також працюють у командних проєктах. Такий формат навчання допомагає їм опановувати основи програмування та водночас отримувати досвід вирішення реальних завдань.

Практикоорієнтований підхід дозволяє студентам в реальному часі застосовувати теоретичні знання на практиці та відчути себе частиною професійного ІТ-середовища, що є важливим етапом у формуванні конкурентоспроможних фахівців.