“Від мрії до знань – крокуємо разом”

Першокурсники ПВНЗ “Буковинський університет” та Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет” отримали свої студентські квитки. Розпочався надзвичайно важливий етап у їхньому житті.

Дорогі першокурсники!

Попереду безліч можливостей, нових знань і цікавих знайомств. Нехай кожен день приносить вам натхнення, а труднощі стають викликами, які ви подолаєте з успіхом.

Пам’ятайте, що ви вже частина великої студентської родини, і ми, ваші наставники, завжди поруч, щоб підтримати.

Успіхів вам, натхнення та нових звершень!

Щиро вдячні президенту університету Михайлу Івановичу, а також першому проректору Світлані Михайлівні за фінансову підтримку заходів, оплату квитків на емоційний вечірній концер “Студентська ліга сміху”, що залишив багато вражень і зробив цей день ще яскравішим. Приємним сюрпризом стало повідомлення про театралізовану екскурсію Чернівцями з паном Ярком, яка відбудеться 7 жовтня та дозволить краще пізнати історію та красу цього чудового міста.