Важливість Hard та Soft Skills

12 вересня 2024 року на факультеті Інформаційних технологій та економіки відбувся змістовний захід, присвячений важливості розвитку Hard та Soft Skills у сучасних професіях. Ментором заходу виступив викладач Сергій ОСАДЧУК. На захід запрошені здобувачі спеціальностей 122, 071, 072, 081, декани факультетів, проректор з навчально-виховної роботи та викладачі.

Запрошений стейкхолдер Олексій ЧЕБОТАР (фахівець із 18-річним досвідом роботи в ІТ-галузі) провів цікаву та інформативну лекцію, детально розповівши про роль технічних навичок (Hard Skills) для ІТ-фахівців. Зокрема, він наголосив на важливості вдосконалення професійних знань для роботи в таких сферах, як програмування, системне адміністрування та інші технічні аспекти галузі. Окрім цього, спікер звернув увагу на необхідність розвитку Soft Skills, таких як комунікація, критичне мислення та вміння працювати в команді. Він підкреслив, що саме ці навички є ключовими для успіху в професійній діяльності та гармонійного розвитку кар’єри в ІТ.

Студенти та викладачі активно долучалися до дискусії, ставили питання та отримували змістовні відповіді. Найактивніших учасників заходу було відзначено приємними подарунками від спікера.

Захід став чудовою нагодою для студентів поглибити свої знання про вимоги до ІТ-спеціалістів на сучасному ринку праці, а також отримати цінні поради від досвідченого фахівця.