Викладачі кафедри комп’ютерних систем і технологій успішно завершили стажування

Викладачі кафедри комп’ютерних систем і технологій успішно завершили стажування за програмою Tech Summer for Educators: AI Edition від Softserve academy. У рамках стажування завідувач кафедри Ольга АРТЕМЕНКО, доцент кафедри Богдан ГАЦЬ та викладач кафедри Сергій ОСАДЧУК покращили свої професійні навички у застосуванні технологій: нейронних мереж; аналізу та обробки даних; генеративного штучного інтелекту; інтеграції інструментарію ШІ у розвиток освітніх проектів та Data Science.

За результатами стажування викладачі опанували:
1. основні принципи роботи ШІ
2. основні інструменти ШІ
3. потреби ринку у галузі Data Science
4. юридичні аспекти використання ШІ
5. альтернативи використання основних можливостей ШІ у викладацькій діяльності

Удосконалені знання, уміння та навички забезпечать підвищення якості викладання та практикоорієнтованість курсів для освітніх програм “Комп’ютерні науки” для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.