Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Приватний вищий навчальний заклад «Буковинський університет»

Оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

• науково-педагогічних працівників:

Кафедра обліку і фінансів:

• Професора (науковий ступінь та/або вчене звання, відповідно до профілю кафедри (спеціальність 071 Облік та оподаткування : спеціальність 072 Фінанси банківська справа та страхування ), вільне володіння державною мовою).
  • Доцента (науковий ступінь та/або вчене звання, відповідно до профілю кафедри, (спеціальність 071 Облік та оподаткування: спеціальність 072 Фінанси банківська справа та страхування), вільне володіння державною мовою).
  • Викладача (освіти магістр відповідно до профілю кафедри), вільне володіння державною мовою).

Кафедра комп’ютерних систем і технологій:

• Професора (науковий ступінь та/або вчене звання, відповідно до профілю кафедри в галузі знань 12 Інформаційні технології, вільне володіння державною мовою).
  • Доцента (науковий ступінь та/або вчене звання, відповідно до профілю кафедри в галузі  знань 12 Інформаційні  технології, вільне володіння державною мовою).
  • Викладача математики (освіта Магістр за спеціальністю), вільне володіння державною мовою).
  • Викладача фізики (освіта Магістр за спеціальністю), вільне володіння державною мовою).

Кафедра фундаментальних юридичних дисциплін:

• Доцента (науковий ступінь та/або вчене звання з юридичних наук, вільне володіння державною мовою.

Кафедра спеціальних професійних юридичних дисциплін:

ДЛЯ ВИКЛАДАННЯ  ІНОЗЕМНИХ МОВ

• Доцента (науковий ступінь та/або вчене звання, для викладання Англійської мови, вільне володіння державною мовою).
  • Викладача (освіта Магістр для викладання  Англійської мови), вільне володіння державною мовою).

Для участі у конкурсі на вакантні посади необхідно подати такі документи:

• резюме;
  • заява на ім’я керівника;
  • паспорт;
  • особовий листок з обліку кадрів;
  • автобіографія;
  • документи про: повну вищу освіту (вищу освіту другого (магістерського рівня), науковий ступінь, вчене звання за відповідною науковою спеціальністю;
  • трудова книжка (оригінал або копія завірена за основним місцем  роботи);
  • список наукових праць;
  • документи про підвищення кваліфікації за останні п’ять років;
  • інші документи, що свідчать про професійні якості претендента.

Телефон для довідок (0372) 55 32 07.