Випускна атестація та кваліфікаційний іспит на юридичному факультеті

Протягом тижня у червні 2024 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” відбулися важливі події, підвищеної відповідальності для здобувачів різних рівнів освіти.

Так, 17 червня 2024 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти складали атестаційний екзамен, який приймався досвідченими фахівцями комісійно. До складу комісії увійшли: декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ (голова), завідувач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, к.ю.н. Ігор УТЄХІН, доценти кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Іванна ПОЛОНКА та Леся РУСНАК. Секретарем було назначено диспетчера деканату юридичного факультету Емілію КАЛАНЧУ.

21 червня 2024 року випробування чекало вже здобувачів освітньо-професійного ступеня “Фаховий молодший бакалавр”, які складали кваліфікаційний іспит. Тут здобувачів оцінювала комісія у складі голови, доцента кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Лесі РУСНАК та членів – декана юридичного факультету, к.ю.н., доцента Стелли КЕЛЬБІ і доцента кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, к.ю.н. Мирослави ГУДИМИ.

Здобувачі показали хороший рівень підготовки та отримали відповідні бали за свої досягнення.

Висловлюємо вдячність науково-педагогічному колективу юридичного факультету за належну організацію випускних випробувань, об’єктивне оцінювання, підтримку та толерантне ставлення до студентів!