Підбиття підсумків науково-педагогічного підвищення кваліфікації

6 червня 2024 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” відбулося урочисте зібрання, присвячене підбиттю підсумків науково-педагогічного підвищення кваліфікації на тему “Удосконалення професійної компетенції викладача закладу вищої освіти: традиції та інновації в умовах воєнного стану”, яке проходило з 1 квітня по 3 травня 2024 року за ініціативи та організації завідувача кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професора Ольги СЕЛЕЗНЬОВОЇ у рамках проєкту “Школа педагогічної майстерності”, започаткованим декілька років тому Першим проректором ПВНЗ “Буковинський університет”, к.п.н., доцентом Світланою ПЕЛИПЧУК.

Програма підвищення кваліфікації передбачала виконання учасниками наступних завдань:
1. Проблеми вищої освіти. Розвиток soft and hard skill;
2. Організація освітнього процесу в сучасних викликах воєнного стану;
3. Командні та інтерактивні завдання у процесі підготовки молодого фахівця;
4. Роль національно-патріотичного виховання молоді в обставинах сьогодення;
5. Інклюзія у закладах вищої освіти;
6. Академічна доброчесність: значення та принципи;
7.Індивідуальна робота з навчально-методичними матеріалами та консультативна робота;
8. Участь у науково-методичних семінарах та робота над доповідями.

Навчальний план науково-педагогічного підвищення кваліфікації учасниками виконано повністю. Навчальне навантаження склало 90 годин (3 кредити).

Як підсумок проведеної роботи, усі учасники науково-педагогічного підвищення кваліфікації отримали сертифікати.

Висловлюємо вдячність організатору науково-педагогічного підвищення кваліфікації професору Ользі СЕЛЕЗНЬОВІЙ, декану юридичного факультету, к.ю.н. Стеллі КЕЛЬБІ за сприяння та підтримку, а також всім учасникам, хто прагне професійно зростати!