Участь у засіданні обласного методичного об’єднання викладачів

30 травня 2024 року куратор юридичної клініки, викладач ПВНЗ “Буковинський університет” Ярослав КУШНІР взяв участь у засіданні обласного методичного об’єднання викладачів географії, історії та суспільних дисциплін, що проходило на базі Чернівецького медичного фахового коледжу, на тему: “Гейміфікація, як засіб підвищення мотивації, здобувачів освіти до навчання”.

На засіданні методичного об’єднання викладач виступив з доповіддю: “Сучасні методи візуалізації в освітньому процесі на прикладі здобувачів фахового молодшого бакалавра”, навівши при цьому багато практичних прикладів та порад з підготовки фахових молодших бакалаврів юридичного, економічного та ІТ- профілю. Доповідь стала підсумком методично-викладацької роботи Ярослава Вікторовича у Фаховому коледжі ПВНЗ “Буковинський університет” у цьому навчальному році.

За результатами роботи засідання кожний учасник отримав сертифікат.