Наукові здобутки наших викладачів

Завідувач кафедри комп’ютерних систем і технологій к.т.н., доцент Ольга АРТЕМЕНКО 22 травня 2024 р. була учасником V міжнародного воркшопу “IT Project Management” (ITPM 2024), що проводився Інститутом управління Словацького університету технологій за підтримки SPECTRA Centre of Excellence EU. Наукові праці, що пройшли жорстке рецензування та потрапили у програму воркшопу, будуть опубліковані у науковому виданні, яке індексується у SCOPUS.

Ольга АРТЕМЕНКО є реалізатором наукових проєктів у авторському колективі, учасниками якого є науковці з Національного університету «Львівська політехніка», Ужгородського національного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Науковці Буковинського університету активно співпрацюють з колегами провідних університетів України!