Нагородження лауреата Всеукраїнського поетичного фестивалю-конкурсу “Нова Одіссея”

На початку сонячного травня 2024 року у наш Буковинський університет прийшов привіт з міста Одеси! Відбулося нагородження лауреата Всеукраїнського поетичного фестивалю-конкурсу “Нова Одіссея”, студентки Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет”, майбутнього юриста Софії АУЗЯК!

За підтримки завідувача кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професора Ольги СЕЛЕЗНЬОВОЇ, Софія прийняла участь у фестивалі з авторським віршем “Твоє життя” і ввійшла у число переможців. Її поезія є у збірці творів авторів-учасників фестивалю (альманасі).

Щиро вітаємо нашу поетесу, віримо у внутрішні творчі сили наших студентів і бажаємо не зупинятися на досягнутому!