Науково-практичний семінар до Всесвітнього дня захисту прав споживачів

21 березня 2024 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” кафедрою фундаментальних юридичних дисциплін було організовано та проведено науково-практичний семінар на тему “Сучасні тенденції захисту прав споживачів в Україні”.

Семінар передбачав виступи науково-педагогічного колективу кафедри фундаментальних юридичних дисциплін та фахівців-практиків. Серед інших з доповідями виступили декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ, завідувач кафедри, к.ю.н. доцент Ігор УТЄХІН, доцент кафедри, к.ю.н. Мирослава ГУДИМА, а також начальник відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олексій ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ та головний спеціаліст відділу Любов ЛЕСЬ.

Під час заходу відбулась жвава дискусія, наукова інформація апробовувалася практичними порадами. Окрема подяка в сприянні роботі семінару висловлюється куратору юридичної клініки, аспіранту Ярославу КУШНІРУ.

У результаті всі учасники заходу отримали сертифікати.

Висловлюємо вдячність науковцям та шановним практикам за спільну роботу та сподіваємося на подальшу співпрацю!