Тренінгові заняття з практичним психологом

До всеукраїнської акції – “16 днів проти насильства” в ПВНЗ “Буковинський університет” практичним психологом Наталією Михайлюк було проведено низку цікавих заходів лекції, тренінгові заняття та бесіди з використанням тренінгових вправ. Під час зустрічей зі здобувачами освіти психолог розбирала види насильства та їх попередження, алгоритми дій в різних життєвих ситуаціях.

До участі в заходах “16 днів проти насильства” були запрошені студенти спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Комп’ютерні науки», «Право» спільно з кураторами груп.

Проведені заходи спонукали студентів до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей, сприяли вихованню в студентів людяності, відповідальності, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.