Національна поліція проводить заняття з мінної безпеки

8 листопада 2023 року представники Національної поліції Чернівецької області провели заняття зі студентами юридичного факультету Буковинського університету, присвячене мінній безпеці.

Методологічно заняття було поділено на дві частини. Спочатку офіцер поліції розкрила теоретичну частину піднятої тематики. Це відбувалося в аудиторії університету із застосуванням мультимедійного проектору. Далі інші поліцейські провели практичну частину – уже на подвір’ї університету з демонстрацією різноманітних механізмів, вибухових пристроїв, зброї.

Цікавий коментар фахівців, безпосередній показ техніки, правильний інструктаж надали заходу неймовірну атмосферу і створили у присутніх неймовірні враження.

Декан юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ щиро подякувала представникам Національної поліції та запросила до подальшої співпраці.

Дякуємо за актуальні в сучасних умовах, корисні практичні знання!