Квест з земельного права

5 жовтня 2023 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” у рамках Тижня права викладачем кафедри фундаментальних правових дисциплін, юристом-практиком Ярославом КУШНІРОМ, був проведений квест-вікторина, присячений питанням земельного права.

Квест складався з шести частин, кожна з яких представляла окремий вид завдання: ребуси, питання, задачі тощо. Цікавості добавляла і сама форма квесту, яку викладач передбачив як змагання двох команд “чорних” та “білих” по аналогії з шахами.

Студенти активно включилися в змагання. Не залишилися осторонь і представники науково-педагогічного колективу, присутні на заході: декан юридичного факультету, к.ю.н. Стелла КЕЛЬБЯ, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н. Ольга СЕЛЕЗНЬОВА, доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Іванна ПОЛОНКА.

Квест пройшов у ігровій, захоплюючій формі, не втративши при цьому і своєї навчальної цілі.

Переможці квесту були нагороджені дипломами та подарунковими сертифікатами на солодощі.