Микола Григоряк виборює І місце на Чемпіонаті України!

У вересні 2024 року студент юридичного факультету Приватного вищого навчального закладу “Буковинський університет” Микола ГРИГОРЯК (група Пз-201) узяв участь у XXIV Чемпіонаті України з рукопашного бою памʼяті Героя України, генерал-майора Максима Шаповала, де здобув перемогу!

Змагання відбулися з ініціативи Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнської федерації рукопашного бою та за підтримки Головного управління розвідки Міністерства оборони України у місті Буча, Київської області. Чемпіонат зібрав понад 200 спортсменів з 18 областей України, які змагалися у категоріях «легкий контакт» та «повний контакт».

Наш студент показав відмінний результат, виборовши перемогу у ваговій категорії до 90 кг!

Університетська родина щиро вітає Миколу з ПЕРШИМ місцем та бажає досягти ще більших висот як у спорті, так і навчанні!