Вітаємо першокурсників та студентів з початком нового навчального року!

Уже понад 30 місяців Україна живе в умовах найжорстокішої війни, яка була розв’язана росією більше 10 років тому. Ми віримо у світле майбутнє та швидку перемогу і саме тому працюємо заради процвітання нашої держави!

Першовересень – день незвичайний, адже він дарує нові зустрічі, відкриває нові шляхи і народжує нові мрії та сподівання.
Сьогодні наша університетська родина поповнилася понад трьомастами студентами.

З вітальним словом до студентів та батьків звернувся президент університету професор Михайло МАНИЛІЧ
“Шановні студенти! Сьогодні ви стоїте на порозі нового життя і попереду нелегкий шлях до знань, до диплома юриста, фінансиста, обліковця, фахівця з комп’ютерних наук. Щоб здійснилося задумане, вам потрібно бути відповідальними, старанними і вимогливими до себе. Не забувайте, що ви вчитеся для того, аби бути корисними суспільству! ”

Ми щиро раді вітати першокурсників, які вливаються до нашої дружньої родини!
Саме Вам розбудовувати нашу державу!
Адже Ви – надія і майбутнє України!