Якісна освіта і нові вимоги часу

Сьогодення вимагає підвищення якості освіти, можливості обміну досвідом, нових ідей та інновацій, таким чином розширюючи радіус довіри та чіткий орієнтир на шляху досягнення цілей сталого розвитку.

Академічна спільнота факультету інформаційних технологій та економіки обговорили питання доброчесності та якісної освіти і науки, як основних складників забезпечення програмних результатів навчання, що є підготовкою здобувачів до життя і діяльності за нових вимог часу розвитку країни та світу вцілому.

Проректор з навчально-виховної роботи Інна Жук наголосила на доцільності продовження організації і проведення міжвузівського науково-практичного семінару, який охоплює теоретичні і практичні аспекти сьогодення, об’єднує учасників освітнього процесу партнерів ЗВО та дає можливість долучитися до обговорення максимум здобувачів.

Декан факультету Тетяна Штерма винесла на розгляд ідею учасників освітнього процесу започаткувати «Школу лідерства», яка стане платформою отримання досвіду та розвитку лідерських навичок, ефективного управління та стратегічного мислення молодого покоління.

Завідувачі кафедр Ольга Артеменко та Алла Чорновол підкреслили вплив самоосвіти на професійне зростання. Сучасній молодій людині самоосвіта допомагає збагачувати й конкретизувати свої знання, виконувати глибокий та детальній аналіз, що виникає в професійній сфері.

Проректор з науково-педагогічної діяльності Сергій Кантемір, підвівши підсумок, закцентував увагу на важливості та необхідності в освітньому процесі науки, яка відіграє неоціненну роль у нашому житті, впливаючи на різні аспекти нашого існування.

Дискусія пройшла в позитивній атмосфері!