Студентів Буковинського університету нагороджено відзнаками

З нагоди відзначення Міжнародного дня студента в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулося нагородження кращих студентів області, у тому числі і з нашого університету.

Подяками Чернівецької обласної ради та грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджено студентку групи П-101 Зелю Роміну, студентку групи А-201 Герегу Ангеліну та студентку групи К-11 Ротар Валерію за відмінне навчання, активну участь у науковій, громадській діяльності та з нагоди Дня студента.

А також, у стінах культурно-мистецького центру імені Івана Миколайчука було нагороджено студентку групи К-31 Кожокар Діану та студентку групи П-303 Яковенко Ілону відзнаками Чернівецького міського голови, а студента групи Пм-501 Банара Олександра та студентку групи П-31 Чекан Христину відзнаками Чернівецької міської ради.

Вітаємо наших студентів та бажаємо подальших успіхів та кар’єрного зросту!