Науковий круглий стіл “Договірне право України в сучасних умовах”

5 жовтня 2022 року з нагоди тижня права на юридичному факультеті Буковинського університету кафедрою фундаментальних правових дисциплін було організовано науковий круглий стіл, присвячений актуальним аспектам договірного права. Ведучий заходу, завідувач кафедри фундаментальних правових дисциплін, к.ю.н, доцент І.Б.Утєхін не лише зацікавив присутніх піднятими питаннями, але й підтримав дискусію.

У роботі круглого столу прийняли участь як члени наукового гуртка “Юний цивіліст”, так й інші студенти. Висловити свою думку міг кожен бажаючий.

На захід завітали декан юридичного факультету, к.ю.н, доцент С.Г.Кельбя; завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., доцент О.М.Селезньова; юрист-практик, викладач кафедри фундаментальних правових дисциплін Я.В.Кушнір.

Дякуємо організаторам за пізнавальний захід, а студентам бажаємо нових наукових здобутків!