Проект «Наукою вишиваємо Україну»

2 листопада 2022 року Буковина долучилася до проекту «Наукою вишиваємо Україну». Започаткувала його Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки. Суть ініціативи у створенні вишитої карти нашої держави. Щоб відтворити характерні для краю візерунки, провідні науковці Буковини зібралися у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

У заході також взяла участь представник від ПВНЗ “Буковинський університет” в Раді молодих вчених при Обласній державній адміністрації Чернівецької області – завідувач кафедри обліку і фінансів к.е.н. Наталія Рошко, яка зробила символічні стібки разом з науковцями краю. Завершуватимуть витвір фахівці Вижницького коледжу мистецтв та дизайну.

Розмір фінальної мапи сягатиме 3,5 на 5 метрів її розмістять у Верховній Раді України. Карта слугуватиме символом, оберегом для держави і тих, хто віддано піклується про її майбутнє.