На факультеті інформаційних технологій та економіки проводяться зустрічі та круглі столи зі стейкхолдерами. Під час яких відбулося обговорення удосконалення освітньо-професійних програм обліку і оподаткування першого(бакалаврського) рівня та другого (магістерського рівня) спеціальності 071 “Облік і оподаткування”.

Викладачі кафедри обліку і фінансів запрошують до спільної навчально-виробничої діяльності різні підприємства Чернівецької області.

З стейкхоллерами підписуються договори, завдяки яким студенти зможуть проходити виробничу та переддипломну практику, здобути досвід практичної роботи та в подальшому легко конкурувати з іншими фахівцями на ринку праці.

Зокрема стейкхолдери ТОВ «Граніт», ПП «Граніт-Девелопмент» (Руснак Лариса Іванівна комерційний директор), СТОВ “Тарасовецька птахофабрика” (Попель Лілія Анатолівна бухгалтер), ТОВ «Профі Інвест Консалтинг» (Каланча Яна Вячеславівна бухгалтер) та ФОП Квітень Михайло Петрович.

Дякуємо стейкхолдерам за співпрацю та обмін досвідом!