Міжнародний день студентів та посвята першокурсників

Студенти – це один із найпрогресивніших верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

Символічно, що саме сьогодні у ПВНЗ «Буковинський університет» було проведено традиційну посвяту першокурсників. Студенти з радістю взяли участь у цікавому дійстві “Квест – посвята”.

Також, найактивніших студентів університету було нагороджено відзнаками Буковинського університету та солодкими подарунками.

Щиро вітаємо студентську родину зі святом! Нехай Ваші амбіції, прагнення, ідеї і мрії не вщухають, а життя буде цікавим і яскравим!