Заходи, присвячені Дню писемності та української мови

9 листопада 2022 року на базі юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет” відбувся ряд заходів, присвячених Дню писемності та української мови.

Після урочистого привітання декана юридичного факультету, к.ю.н, доцента С.Г.Кельбі, відбулася відкрита лекція “Цікавинки української мови і літератури: погляд юристів”, яку провела к.ф.н., доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін Г.В.Морараш.

По закінченні лекції студенти та науково-педагогічний колектив прийняли участь у написанні Всеукраїнського диктанта.

За ініціативи к.ф.н., доцента Г.В.Морараш та підтримки кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін проведено вікторину “Я знаю українську мову”, а також виготовлено лепбук “Григорій Сковорода – видатний українець”.

Шануймо рідну мову!
Все буде Україна!