Вступ 2022

Для вступників 2022 року команда Українського центру оцінювання якості освіти розробила та систематизувала новий окремий розділ із актуальною інформацією щодо вступних випробувань.

У межах вступної кампанії 2022 року для вступу на бакалаврат замість традиційного ЗНО передбачено проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) в комп’ютерному форматі. Цей іспит проводитиметься очно в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах. Це аудиторії шкіл і університетів, де будуть створені комп’ютерні класи та працюватимуть інструктори.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2022 року № 434 затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Це випробування міститиме три блоки завдань:

 • з української мови,
 • з математики,
 • з історії України.

Загальна кількість завдань національного мультипредметного тесту – 60, на виконання яких буде відведено  90 хвилин.

Завдання буде оцінено відповідно до схеми нарахування балів, застосовуваної в ЗНО. Свій результат (тобто кількість набраних балів за правильно виконані завдання) учасник знатиме після виконання блоків НМТ. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за шкалою 100-200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

Для вступників на основі базової середньої освіти (9-10 клас) для здобуття освітньо-професійного ступеня ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР вступ БЕЗ ІСПИТІВ!!! (на основі мотиваційного листа)

Спеціальності:

 • 081 ПРАВО (3 роки 10 місяців)
 • 122 КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ (3 роки 10 місяців)
 • 071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ (2 роки 10 місяців)
 • 072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ (2 роки 10 місяців)Для здобуття освітнього ступеня БАКАЛАВР вступ у 2022 році за спеціальностями:

 • 081 ПРАВО (на основі національного мультипредметного тесту)
 • 122 КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ (на основі національного мультипредметного тесту)
 • 071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ (на основі національного мультипредметного тесту)
 • 072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ (на основі національного мультипредметного тесту)

Для внутрішньо переміщених осіб знижки в оплаті за навчання!Для здобуття освітнього ступеня МАГІСТР у 2022 році абітурієнти проходитимуть такі випробування:

магістерський комплексний тест (МКТ) ー для вступу за спеціальністю 081 «Право»;

магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) ー для вступу за спеціальностями галузі знань 07 «Управління та адміністрування».

Демонстраційний варіант магістерського тесту навчальної компетентності

МКТ, МТНК – комп’ютерні онлайн-тести, що відбуватимуться в спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах (як і НМТ), створених у населених пунктах України (за погодженням з органами державної влади), а також у деяких країнах Європи.

МКТ міститиме два блоки завдань:  іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська за вибором вступника) та право. Тестові завдання з іноземних мов МКТ укладають відповідно до Програми ЄВІ, тестові завдання з права укладають відповідно до Програми предметного тесту з права та міжнародного права.

МТНК міститиме завдання, спрямовані на визначення загальної навчальної компетентності вступника. Їх укладають відповідно до Програми ТЗНК.