Навчально-виховний захід “Моя майбутня юридична професія”

6 жовтня 2022 року з нагоди тижня права проведено навчально-виховний захід “Моя майбутня юридична професія” за участі студентів юридичного факультету. Організатором заходу стала кафедра фундаментально правових дисциплін в особі викладача цієї кафедри Кушніра Я.В.

Студенти виступили з доповідями про омріяні професії, використавши мультимедійні засоби презентації та розповіли присутнім про особливості роботи: судді, прокурора, слідчого, юрисконсульта та органів поліції.

На захід завітав спеціаліст – криміналіст національної поліції України Д.М.Федорчук, який розповів присутнім про особливості професії криміналіста та його сучасні методи роботи.

Участь у заході взяли й науково-педагогічні працівники факультету: декан юридичного факультету, к.ю.н, доцент С.Г.Кельбя, завідувач кафедри фундаментальних правових дисциплін, к.ю.н, доцент І.Б.Утєхін, к.ю.н, доцент кафедри професійних і спеціальних правових дисциплін Л.М.Руснак. Вони щиро побажали студентам, щоб їхні професійні мрії здійснилися!