6 грудня українці відзначають надважливе державне свято – День Збройних сил України! Українські військові – це справжня армія незламних і нескорених бійців, кіборгів, патріотів, які в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непереборне бажання перемогти ворога. Кращі сини та доньки українського народу захищають територіальну цілісність нашої держави.

Серед них наші студенти:
Брезицька Олена Вадимівна (студентка групи Пз-201), Вівчарюк Іван Олександрович (студент групи Пз-101), Круглянко Олександр Вікторович (студент групи Пз-21), Курка Андрій Тодорович (студент групи Пз-303), Морараш Тарас Володимирович (студент групи Аз-101), Олійник Роман Володимирович (студент групи Пз-303), Ротар Дмитро Вікторович (студент групи Кз-302).

Сьогодні ми провели онлайн-зустріч з нашими студентами-військовослужбовцями і вкотре висловили їм слова безмежної подяки за мужність, героїзм, відвагу, за спокій у наших домівках!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!