Брейнг-ринг “Знавець теорії бухгалтерського обліку”

9 листопада було проведено брейнг-ринг “Знавець теорії бухгалтерського обліку”, з метою моніторингу якості освіти та присвячений міжнародному дню бухгалтерії для студентів факультету інформаційних технологій та економіки.

Частина студентів брала участь та продемострували свої міцні знання, решта спостерігала та вболівала, акцентуючи свою увагу на фахових запитаннях. Було проведено три конкурсні частини: бліц опитування, улюблена тема з обліку та фортуна знань із вже більш складними запитаннями, які потребували розгорнутої відповіді.

Учасники впорались із всіма запитаннями успішно. Продемонстували теоретичні знання та готовність до роботи із запитаннями за обраним фахом. Брейн-ринг організувала та провела завідувач кафедри обліку і фінансів Наталія Рошко.

Переможці брейн-рингу студенти групи А 201 : Якубов Дмитро – 1 місце та Ангеліна Герега – 2 місце. Дякуємо організаторам та учасникам!